O naszej firmie

Firma Zi-Co Sp. z o. o.  istnieje na polskim rynku od 2003 roku. Poprzez lata swojej działalności zyskała wiedzę i doświadczenie niezbędne do działania w branży budowlanej.

Tworząc pierwszy na polskim rynku specjalistyczny sklep z narzędziami i maszynami dla dekarzy DEKARZE.PL, powstała marka, która jednoznacznie kojarzy się z asortymentem z najwyższej półki. Współpraca z nami to wybór oferty kilkuset pozycji dostępnych w Internecie lub poprzez katalog wysyłkowy. To pewność i pełna satysfakcja z jakości dostarczanego Państwu sprzętu.

Zmieniamy się wraz z obliczem polskiego rynku budowlanego i dekarskiego poszerzając naszą ofertę o programy lojalnościowe skierowane do firm z branży budowlanych chcących przywiązać swoich klientów do danej marki. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i pełnym zapleczem logistycznym zapewniając naszym klientom kompleksowa obsługa programów lojalnościowych.

Szukasz firmy która zajmie się obsługą programu lojalnościowego Twojej firmy? Skontaktuj się z nami.

Lokalizacja

Dane kontaktowe

Telefon: (71) 363 56 35
Email: marketing@zi-co.pl

NIP:   894-27-64-670
KRS:   0000163951

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Wysokość kapitału zakładowego: 150 000zł

Nasza siedziba

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby we Wrocławiu.

ul. Kupiecka 10
52-427 Wrocław
www.zi-co.pl

Nasze serwisy

dekarze
logo_dekarze-eu
schlebach
geda_logo